Background image

Palo Santo smilkalai

Background image
Palo Santo medis

   Dar kitaip vadinamas "Šventuoju medžiu" į pasaulį atkeliavo iš Peru, Pietų Amerikos, kur buvo laikomas itin reikšminga ritualų dalimi. Šis medis laikomas ne tik šventu, bet ir stebuklingu. Tikima, kad smilkomos kvapniosios Palo Santo lazdelės padeda išvalyti supančią aplinką, atsipalaiduoti, pašalinti blogą energiją, pakelti nuotaiką, naudingos peršalus ar esant alergijoms, padeda malšinti galvos ir kaulų skausmus, o taip pat puikiai atbaido uodus. Paverskite Palo Santo smilkymą savo mažuoju ritualu, leiskite sau sustoti, atsikvėpti ir tiesiog pasimėgauti ramybės akimirka nuostabaus aromato apsuptyje.

Background image
Smilkymo nauda:

Žmonės naudoja Palo Santo skausmam sumažinti. 2017 metais atliktame tyrime nustatė, kad ši mediena smilkstant turi analgetiškų (skausmo sumažinimo) ir priešuždegiminių savybių. Tai gali padėti palengvinti artritą, galvos ar gerklės skausmą.

Daugelis atranda Palo Santo medienos smilkymo kvapą raminančiu. Tai plačiai naudojama praktika susikaupusiam stresui išskaidyti, atsipalaiduoti. Puikiai tinka medituojančiam

Background image
Saugus naudojimas:

Uždekite lazdelę ir po pusės minutės ją užgesinkite. Padėkite ant nedegaus paviršiaus ir mėgaukitės nuostabiu aromatu.

Background image

Kviečiame įsigyti Baltajį šalaviją, Palo Santo medieną ar kitų mūsų siūlomų smilkalų.

smilkalai
Background image

Informacija

Susisiekite su mumis

Pamėnkalnio g. 23, Vilnius

Tel. nr.: +370 670 605 69

info@cozyplace.lt

Tapk partneriu!

Meniu

Sekite mus!